Çetin Elektrik – Satış

SİEMENS, PHILIPS, ABB, PRYSMIAN, SCHNEIDER,EAE, OSRAM,AKSA JENARATÖR CEMDAĞ,LEGRAND ve daha birçok DÜNYA SANAYİ SEKTÖRÜNDE KABUL GÖRMÜŞ MARKALARIN BAYİLİK VE SERVİS HİZMETİNİ VERMEKTEDİR.

FABRİKA:

Çetin Elektrik tecrübeli ve güler yüzlü personeli ile bireysel ve kurumsal müşterilerimize zengin çeşit ve kaliteli ürün seçenekleri sunarak hizmet vermektedir. Organize Sanayi Bölgesi Ormanlar Cad. 1.Sok.No:5 Nilüfer/BURSA adresindeki fabrikamızda, sanayi müşterilerimize daha yakın olarak siparişleri zengin stok rakamlarından hızlı bir şekilde karşılayabilmekteyiz.

T: 0 224 411 23 70

ÜRÜNLERİMİZ:

Çetin Elektrik satış bölümü SİEMENS şalt ve otomasyon ürünleri, PHILIPS ampul ve armatür, ABB şalt,sürücü ve OG ürünleri, PRYSMIAN kablo, AKSA jeneratör, LEGRAND elektrik malzemeleri, EAE aydınlatma,kablo kanalları, busbar sistemleri ve CEMDAĞ aydınlatma ürünleri gibi dünya elektrik sanayi sektöründe kalite ve güvenilirliğiyle kabul görmüş markaların bölge bayilik ve servis hizmetini vermektedir.

Kurumsal müşterilerimizin her türlü elektrik sarf malzemesi ve ana malzeme ihtiyaçları, öncelikle güvenlik ve kaliteli ürün olması felsefesi ile sunulmaktadır. Dönemsel kampanya ve alış koşulları ile ilgili mutlaka iş yerlerimizdeki Satış Danışmanlarımız ile irtibata geçiniz.

SİPARİŞLERİNİZ:

Siparişlerinizi vermek ve bize ulaşmak için iletişim bilgilerimizden yararlanabilirsiniz.