Yatırımcının tercihiyiz…

30 Yıllık Tecrübe,

Sektöründe uzun yıllardır başarıyla faaliyet gösteren Çetin Elektrik A.Ş. tamamladığı projelerdeki iş kalitesi, müşterilerinin kendisine duyduğu güven ve yenilikleri takip eden bir yapıya sahiptir. Çetin elektrik A.Ş. ülkemizde sanayi sektörünün gelişmesine paralel olarak büyümüş ve kurduğu sistemler ile, bu büyümeyi sürdürülebilir kılmıştır.

İhtiyaçları Doğru Algılama,

Proje uygulamalarından önce ihtiyaçların doğru algılanması, kaynakların etkin kullanılmasını sağlamaktadır. Kaliteli mühendislik ve uzman teknik kadrosu ile Çetin Elektrik projelerde, bakım sorumluluğunu da üstlenerek işletmelerin faaliyetlerine, sorunsuz ve kesintisiz devam etmesini sağlamaktadır.

Zamanında İş,

Çetin Elektrik A.Ş. Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikası, malzeme depoları ve yetişmiş tecrübeli personeli, uzman teknik kadrosu ile, kararlaştırılmış projeleri en uygun zamanda teslim ederek, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamayı temel prensip edinmiştir.

Kaliteye Önem,

Çetin Elektrik A.Ş.için güvenlik en önemli unsurdur. Bu nedenle yapılan işin ve kullanılan malzemenin kalitesinden kesinlikle ödün verilmemektedir. Çetin Elektrik’in kurulumunu yaptığı ve bakım sorumluluğunu taşıdığı her projede sorun yaşanmaması, en büyük gururudur.

Sermayesi Güven,

Çetin Elektrik sektördeki geçmiş tecrübesi ile müşteri ihtiyaçlarını doğru algılayarak, kaliteden ödün vermeyen çalışma sistematiğiyle zamanında işini teslim ederek müşterilerinde güven yaratmıştır. Yaratılan bu güvenin en büyük sermayesi olduğu bilinciyle geleceğe bakmaktadır.