Çetin Elektrik Mühendislik A.Ş.

Çetin Elektrik Grup’un temelleri 1979 yılında Çetin Elektrik-Çetin ÖZTUNALI tarafından atılmış olup, Kuruluşundan itibaren mühendislik, taahhüt, bakım, imalat ve satış faaliyet alanlarında uğraşan şirketimiz 1992 yılında sanayi sektöründeki gelişimlere de paralel olarak kurumsallaşma ve uzmanlaşmaya yönelmiş, iştigal alanlarına göre Çetin Elektrik, Çetin İş Elektrik Ltd. Şti., Çetin Proje Mühendislik Ltd. Şti. ve Çetin Elektrik A.Ş. olarak 4 farklı firmaya ayrılmış ve 2005 yılında da aynı çatı altında toplanarak Çetin Elektrik Grup’u oluşturmuştur.

Tecrübeli ve uzman kadrosu ile başta Bursa olmak üzere, Türkiye genelindeki tüm sanayi tesisleri, otel, hastane, iş merkezi, AVM ve sanayi sitelerinin elektrik proje, güç ve aydınlatma, otomasyon ve güvenlik sistemlerinin yapımı, kuruluş ve bakım hizmetlerini vermektedir. Ruhunda yenilikçilik olan Çetin Elektrik Grup Şirketleri teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek yenilenebilir enerji kaynakları, enerji verimliliği, M2M teknolojileri konularında halen danışmanlık yapmakla birlikte, sektörde öncülük edecek yeni şirketlerinin alt yapısını oluşturmaya ve müşterilerini ayrıcalıklı kılmaya hızla devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

  • Tecrübeli kadrolarımız ile müşterilerimize zamanında, ekonomik, güvenilir ve dünya standardında hızlı çözümler sunmak.
  • Teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek müşterilerimizin kaynaklarını aktif bir şekilde kullanmalarını sağlayıcı tedbirler almak.
  • İşimizi yaparken çevremize karşı olan sosyal sorumluluklarımızı asla unutmadan, gelecek nesillere yaşanılabilir bir dünya bırakmak.

VİZYONUMUZ

  • Elektrik ve enerji sektöründe mühendislik, müşavirlik, taahhüt, satış ve satış sonrası bakım konularında ismi güven, kaliteli hizmet ve ürün, çözüm odaklı yaklaşımla ve kaynakları en etkin kullanan, çevreci, dünyaya ve doğaya saygılı bir firma olarak bilinmek.
  • Eğitimli personelimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayan, onlara en doğru çözümleri, kaynaklarını da en etkin şekilde kullanarak sunan bir anlayışla çalışarak, müşterilerine değer katan, sektörde öncü bir firma olmak.

DEĞERLERİMİZ

  • İNSAN VE ÇEVRE ODAKLIYIZ
  • REKABETÇİYİZ
  • KALİTE ÖNCELİĞİMİZ
  • TUTKUYLA ÇALIŞIRIZ
  • SÖZ VERİRİZ BAŞARIRIZ

Çetin Grup Firmaları

Çetin Elektrik Mühendislik A.Ş.
Çetin Elektrik Grup ‘un taahhüt firmalarından biridir. Firma 08.03.2004 tarihinde kurulmuş olup , yurt içinde ve yurt dışında taahhüt işleri yapmaktadır.

Çetin İş Elektrik Ltd. Şti.
Firma, 10.02.1992 tarihinde kurulmuştur ve yurt içi ve yurt dışı taahhüt işlerine imza atmaktadır. Çetin Elektrik Grup’un taahhüt firmalarından diğeridir.

Çetin Proje Mühendislik Ltd. Şti.
Firma 28.03.1994 tarihinde kurulmuş olup, sanayi tesislerinin ihtiyaç duyduğu orta ve yüksek gerilimden zayıf akıma kadar tüm projelerin tamamını tasarlayıp uygulamanın yanı sıra, danışmanlık hizmeti de vermektedir.

Çetin Elektrik – Çetin Öztunalı
Firma, Çetin Elektrik Grup’ un yatırım firması olup, 03.03.1998 tarihinde kurulmuştur.

Tanıtım Videosu